Wojska Lądowe - mundury

Szyjemy mundury galowe i służbowe dla żołnierzy wojsk lądowych Wojska Polskiego. Wykorzystujemy do tego celu najlepsze jakościowo materiały – odpowiadające jednocześnie wymogom stawianym ubiorom wyjściowym wojskowych. Przygotowujemy pełne stroje dla kobiet i mężczyzn, a także umożliwiamy zakup oddzielnie marynarek, spodni, spódnic. Każdy mundur wyjściowy jest starannie wykończony.

Wyświetlane 1 - 12 z 47

Jak w każdych siłach zbrojnych, tak i w SZ RP występują wyraźne różnice w ubiorze. Opierając się na aktualnych wzorcach, szyjemy mundury wojskowe – galowe i wyjściowe m.in. dla Wojsk Lądowych. Wykonujemy również szereg akcesoriów do umundurowania, w tym identyfikatory imienne czy stopnie na rzep.

Mundury najwyższej jakości

Do produkcji umundurowania wykorzystujemy najlepsze jakościowo materiały – odpowiadające jednocześnie wymogom stawianym ubiorom wyjściowym wojskowych. Przygotowujemy pełne stroje, a także umożliwiamy zakup oddzielnie marynarek, spodni, spódnic. Każdy wojskowy mundur wyjściowy jest starannie wykończony.

Oferujemy stroje szyte według zatwierdzonych krojów. Oznacza to, że wszystkie detale fasonu są zgodne ze wzorcem stroju galowego Wojsk Lądowych bądź codziennego ubioru służbowego.

Ponadto umożliwiamy zakup odpowiedniego nakrycia głowy: furażerki, czapki rogatywki, czy beretu. Przygotowujemy komplety zgodnie z indywidualnym zamówieniem, uwzględniając przekazane nam rozmiary. Wykonujemy ubrania dla żołnierzy różnych stopni – od szeregowych po oficerów.

Jak wybrać odpowiedni mundur i jego elementy?

Dobierając odpowiedni strój, należy przede wszystkim wybrać właściwy rozmiar. Proponujemy mundury wojskowe w standardowych wymiarach, które można wybrać według tabeli. Jeśli istnieje zapotrzebowanie na indywidualne zamówienie – wówczas będziemy potrzebowali określonych pomiarów osoby, dla której odzież ma być uszyta. Niezbędne będzie podanie obwodu:

  • klatki piersiowej,
  • pasa,
  • bioder.

Do wykonania munduru wyjściowego lub galowego Wojsk Lądowych (i nie tylko) potrzebujemy również wzrostu użytkownika, szerokości pleców i długości spodni oraz rękawa. Dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować umundurowanie stosownie do indywidualnych potrzeb.

Poza wymiarami konieczne jest podanie także stopnia. To istotne, gdyż – oprócz jego oznaczenia – mundury wojskowe – galowe i wyjściowe, mogą różnić się pewnymi niuansami.

Dodatkowe akcesoria – co zamówić wraz z mundurem?

Nasz sklep oferuje również szereg rozmaitych akcesoriów do pełnego umundurowania. Strój galowy i wyjściowy Wojsk Lądowych nie obejdzie się bez odpowiedniego obuwia. Oferujemy lakierki i damskie półbuty – zarówno na oficjalne wydarzenia, jak i do codziennej pracy. Podczas wielu wydarzeń konieczne są także odpowiednie nakrycia głowy, a w chłodniejsze dni – płaszcze, szaliki i rękawice.

W katalogu dostępne są elementy ozdobne: sznury, krawaty oraz spinki do mankietów. Proponujemy też otoki do czapek, baretki, guziki i bajorki. W asortymencie znalazły się też pokrowce na ubiór wojskowy – wyjściowy lub galowy oraz worki na obuwie.

Dlaczego warto wybrać nasze mundury?

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Od lat 40. XX wieku wytwarzamy standaryzowane umundurowanie dla różnych firm i formacji, w tym m.in. dla Wojsk Lądowych SZ RP. Działamy zgodnie z najwyższymi standardami, dbając o to, by każdy mundur wyjściowy policji nowego typu spełniał nie tylko wymogi prawne, ale też był wygodny.

Jesteśmy sprawdzonym partnerem wielu instytucji i formacji. Stale rozwijamy swój warsztat, aby zagwarantować pełną satysfakcję z odzieży, którą dostarczamy. W przypadku pytań dotyczących naszych strojów wojskowych dla Wojsk Lądowych – zachęcamy do kontaktu z obsługą sklepu.