MODUS Przedsiębiorstwo Odzieżowe S.A.
ul. Św. Trójcy 2, 85-224 Bydgoszcz
NIP: 554-03-10-451 REGON: 091109499 KRS 0000048943
Sąd Rejestrowy: Sąd Rejonowy w Bydgoszczy, XIII Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał zakładowy wpłacony w całości: 1 816 000 PLN

Sklep

Marta Łoboda (052) 339-37-19, kom: 575 999 645 (sklep@modus.com.pl)

Sprzedaż dla firm:
Maciej Trzewikowski (052) 339-37-25, kom: 605 250 509, (maciej.trzewikowski@modus.com.pl)

Kierownik działu handlowego:
Lucyna Kowalska (052) 339-37-11, kom: 660-406-622 (lucyna.kowalska@modus.com.pl)

Sprzedaż eksportowa:
Piotr Nowaczyk 575 666 405 ( piotr.nowaczyk@modus.com.pl)

Dział zakupów:
Marcin Brzozowicz +48 795 888 911 (marcin.brzozowicz@modus.com.pl)

Sekretariat:
(052) 339-37-00 (sekretariat@modus.com.pl)

Główna księgowa:
Danuta Makowska (052) 339-37-06

Dział spraw osobowych i organizacji:
Anna Szymańska (052) 339-37-39 (place@modus.com.pl)

Czynny pn-pt w godz. 7.30-15.30 ściąganie miary do godz. 14.00

Fax: (052) 339-37-44