MODUS Przedsiębiorstwo Odzieżowe S.A.
ul. Karola Szajnochy 11, 85-738 Bydgoszcz
NIP: 554-03-10-451 REGON: 091109499 KRS 0000048943
Sąd Rejestrowy: Sąd Rejonowy w Bydgoszczy, XIII Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał zakładowy wpłacony w całości: 1 816 000 PLN


Sekretariat:
(052) 339-37-00 (sekretariat@modus.com.pl)

Dział Handlowy:

(052) 339-37-22

(052) 399-37-90

Sprzedaż dla firm:
Maciej Trzewikowski (maciej.trzewikowski@modus.com.pl)

Kierownik działu handlowego:
Lucyna Kowalska (052) 339-37-11, (lucyna.kowalska@modus.com.pl)

Sprzedaż eksportowa:
Piotr Nowaczyk ( piotr.nowaczyk@modus.com.pl)

Sprzedaż indywidualna: (sklep@modus.com.pl, modus@modus.com.pl)

Anna Bigalke - 570-999-275, (anna.bigalke@modus.com.pl) 570-999-275

Ewa Chyła - 882-222-882, (ewa.chyla@modus.com.pl)


Dział zakupów:
Marcin Brzozowicz (marcin.brzozowicz@modus.com.pl)

Czynny pn-pt w godz. 7.30-15.30 ściąganie miary do godz. 13.30

Fax: (052) 339-37-44