MODUS Przedsiębiorstwo Odzieżowe S.A.
ul. Św. Trójcy 2, 85-224 Bydgoszcz
NIP: 554-03-10-451 REGON: 091109499 KRS 0000048943
Sąd Rejestrowy: Sąd Rejonowy w Bydgoszczy, XIII Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał zakładowy wpłacony w całości: 1 816 000 PLN

SZANOWNI PAŃSTWO,
INFORMUJEMY, ŻE DO KOŃCA ROKU NIE PRZYJMUJEMY ZAMÓWIEŃ.
ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY!

W ZWIĄZKU Z DUŻĄ ILOŚCIĄ WYJAZDÓW KONTAKT TELEFONICZNY MOŻE BYĆ UTRUDNIONY. PROSIMY KONTAKTOWAĆ SIĘ MAILOWO.

Z GÓRY DZIĘKUJEMY

ZESPÓŁ MODUS



Umundurowanie według nowego wzoru:

Mundur galowy WL/SP   108/MON

Mundur galowy MW   108MW/MON

Płaszcz galowy WL/SP   215/MON

Płaszcz galowy MW   215MW/MON


WYSYŁKI:

(052) 339-37-22

Anna Bigalke - 570-999-275

Radosław Wesołowski - 882-222-882

Umawianie terminów:


Lucyna Kowalska (052) 339-37-11 (lucyna.kowalska@modus.com.pl)

Maciej Trzewikowski  (052) 339-37-90 (maciej.trzewikowski@modus.com.pl)

Piotr Nowaczyk (052) 339-37-90 ( piotr.nowaczyk@modus.com.pl)


Sekretariat:
(052) 339-37-00 (sekretariat@modus.com.pl)

Dział Handlowy:

Sprzedaż indywidualna: (sklep@modus.com.pl)

Marta Łoboda (052) 339-37-19, (marta.loboda@modus.com.pl)

Sprzedaż dla firm:
Maciej Trzewikowski (052) 339-37-90, (maciej.trzewikowski@modus.com.pl)

Kierownik działu handlowego:
Lucyna Kowalska (052) 339-37-11, (lucyna.kowalska@modus.com.pl)

Sprzedaż eksportowa:
Piotr Nowaczyk (052) 339-37-90, ( piotr.nowaczyk@modus.com.pl)

Dział zakupów:
Marcin Brzozowicz (marcin.brzozowicz@modus.com.pl)

Dział spraw finansowo - ekonimicznych:
Roksana Malinowska  (roksana.malinowska@modus.com.pl)

Czynny pn-pt w godz. 7.30-15.30 ściąganie miary do godz. 13.30

Fax: (052) 339-37-44