Wojska Lotnicze  

Istotnym elementem wyposażenia każdego żołnierza jest właściwy strój. Nasza firma specjalizuje się w szyciu
umundurowania dla różnych rodzajów SZ RP. Możemy wykonać m.in. damski albo męski mundur galowy lub wyjściowy
Sił Powietrznych.

W ofercie znajdują się zarówno całe komplety, jak i poszczególne elementy ubioru. Przygotowujemy je zgodnie z
najwyższymi standardami, stosując się do aktualnych, zatwierdzonych przez wojsko wzorców. Zachęcamy już teraz do
zapoznania się z ofertą firmy.

Wyświetlane 1 - 12 z 44

Wysokiej jakości mundury Sił Powietrznych

To, co nas wyróżnia na rynku, to wieloletnia tradycja. MODUS szyje m.in. mundury galowe i wyjściowe dla różnych formacji, w tym m.in. Sił Powietrznych od 1945 roku. W pracy wdrożyliśmy najwyższe standardy jakościowe, dzięki czemu nabywcy mają gwarancję, że „wychodzące spod naszych igieł” produkty są wytrzymałe, a przy tym komfortowe.

Zawdzięczamy to kilku czynnikom. Doświadczenie w branży to jedna strona medalu. Druga – dążenie do nieustannego rozwoju i stosowanie innowacji. Dysponujemy rozwiązaniami technicznymi, umożliwiającymi wykonanie mniejszych i większych zamówień, w tym na wyjściowe i galowe mundury dla Sił Powietrznych. Oprócz tego korzystamy także z wysokogatunkowych materiałów – to m.in. one odpowiadają za komfort użytkowania dostarczanej odzieży.

W katalogu produktów dostępne są wszystkie niezbędne elementy ubioru. Dlatego w naszym sklepie każdy zaopatrzy się w potrzebny na co dzień i od święta strój służbowy.

Zakup odpowiednich mundurów – na co zwrócić uwagę?

Wybierając odpowiednią odzież do pracy, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na jego rodzaj. Czy ma to być wyjściowy, czy galowy mundur noszony przez Siły Powietrzne? Czy może oba? Następnie trzeba podać wymiary.

W pierwszej kolejności określa się wzrost użytkownika, który będzie nosić zamówione ubrania. Następnie podaje się m.in. obwody klatki piersiowej, talii i bioder. Właściwe dopasowanie wymaga podania również długości spodni (bez pasa) oraz rękawów. Do odpowiedniego dopasowania potrzebujemy też szerokości pleców przyszłego użytkownika.

W ofercie mamy także gotowe ubrania. Proponujemy szeroką tabelę rozmiarów damskich i męskich. Należy pamiętać, że obok wymiarów, konieczne jest podanie stopnia wojskowego.

Dodatki i akcesoria do mundurów Sił Powietrznych

Warto pamiętać, że do kompletnego umundurowania zaliczają się liczne dodatkowe elementy. Należą do nich m.in. nakrycia głowy – czapki garnizonowe oraz furażerki. Ponadto na mundur galowy lub wyjściowy Sił Powietrznych składają się koszule czy swetry. Duże znaczenie ma odpowiednie obuwie, również dostępne w naszym sklepie. Oprócz tego dostarczamy inne dodatki i akcesoria. Proponujemy m.in. rękawice oraz szaliki.

Mamy też elementy zdobiące strój wojskowy. Sprzedajemy m.in. pojedyncze baretki, guziki, orzełki (haftowane i metalowe), sznury i spinki. Wszystkie produkty widnieją na poszczególnych kartach tej kategorii.

Mundury MODUS – najwyższej jakości odzież

Decydując się na zakupy w MODUS, zyskuje się pewność najwyższej jakości wykonania stroju. Każdy mundur – galowy czy wyjściowy – Sił Powietrznych RP, szyty jest z pieczołowitością i dbałością o detale. W przypadku pytań lub wątpliwości dotyczących prezentowanej oferty – zachęcamy do kontaktu z obsługą. Udzielimy wszelkich odpowiedzi w zakresie naszych usług.