Mundury policyjne - spodnie, marynarki

Firma MODUS przygotowuje odzież dla różnych formacji – nie tylko wojskowych, ale i porządkowych. W sklepie można
zamówić m.in. umundurowanie policyjne, w tym cały mundur policji, jak i wyłącznie gabardynę. Specjalizujemy się
w szyciu odzieży męskiej i damskiej na różne rozmiary, dbając o najwyższą jakość każdego produktu, wychodzącego z
naszej szwalni. Zapraszamy już teraz do skorzystania z przedstawionej na tej stronie oferty.

Wyświetlane 1 - 12 z 31

Umundurowanie policyjne – komplety i poszczególne elementy

Mundur wyjściowy policji nowego typu składa się z zestawu marynarki i spodni. W wielu sytuacjach funkcjonariusze noszą gabardyny policyjne, charakteryzujące się wysoką odpornością na otarcia i rozdarcia. Każdy z tych elementów można nabyć w naszym sklepie internetowym.

Jako specjaliści od szycia umundurowania gwarantujemy, że dostarczone produkty spełnią najwyższe oczekiwania klientów. Wykonujemy je bowiem zgodnie ze standaryzowanym i zaakceptowanym krojem, jednocześnie dbając o jakość produkcji. Wszystko zaś zaczyna się od doboru materiału odpowiedniej klasy.

W MODUS przywiązujemy dużą wagę do detali, czego potwierdzeniem są m.in. uzyskane certyfikaty, a także wielu zadowolonych klientów. Z usług szycia mundurów przez naszą firmę korzystają dziesiątki formacji, w tym nie tylko polskich. Z tego powodu jesteśmy pewni, że gabardyna policyjna czy dowolny inny element umundurowania dla tej formacji perfekcyjnie sprawdzi się w swoim zadaniu.

Jak zamówić mundur policyjny?

Aby jednak strój był odpowiedni dla użytkownika, powinien być właściwie dopasowany. W tym przypadku klienci mają dwie opcje. Mogą skorzystać z tabeli wymiarów i na tej podstawie wybrać mundur policyjny albo określić poszczególne wymiary.

W drugim przypadku do przygotowania elementów umundurowania, po określeniu, czy ma to być wersja męska, czy damska, będziemy potrzebowali wzrostu użytkownika. W kolejnym kroku zaś prosimy o wskazanie obwodów w klatce piersiowej, pasie oraz biodrach. W odpowiedniej rubryce należy również podać szerokość pleców, a w następnych – długość rękawa i spodni.

Każda formacja, w tym policja, ma swoje stopnie. Mundury wyjściowe nowego typu wykonujemy więc pod określone rangi. Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie tej informacji wraz ze wskazaniem korpusu.

Mundur dla policji to także dodatki

Istotną częścią umundurowania policyjnego, obok gabardyny, są różnego rodzaju dodatki i odzież wierzchnia. W asortymencie dostępne są m.in. nakrycia głowy, obuwie i rękawiczki. W sprzedaży znajdują się też otoki na czapki, naramienniki i krokiewki na rękaw. Proponujemy również palemki oraz inne elementy dekoracyjne, w tym sznury.

Zapraszamy do składania zamówień na umundurowanie dla policji

Produkując mundury dla różnych formacji, dbamy o to, aby były one trwałe, funkcjonalne i wygodne. Równie istotne jest to, aby umundurowanie wyjściowe dla policji nowego typu prezentowało się w odpowiedni sposób. Przywiązanie do detali i wieloletnie doświadczenie, jakimi wykazuje się firma MODUS, stanowią gwarancję, że dostarczony ubiór będzie spełniać nawet najwyższe wymagania. Dlatego zachęcamy do składania zamówień na gabardyny i całe komplety strojów.