Straż Pożarna - umundurowanie OSP

Formacja zajmująca się ochroną przeciwpożarową wymaga stosownego umundurowania. Dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć strażackich mundurów wyjściowych i galowych dla PSP i OSP. Dostarczamy nie tylko komplety damskie i męskie, ale również poszczególne elementy umundurowania. Dbamy o najwyższe standardy produkcji, by odzież doskonale się prezentowała oraz była wygodna w noszeniu.

Wyświetlane 1 - 12 z 30

Mundury strażackie dla OSP i PSP zgodne z oficjalnymi krojami

Produkowane przez nas wyroby dla straży pożarnej są zgodne z wymaganiami technicznymi określonymi w Zarządzeniu Nr 9 Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej z dnia 5 lutego 2007 r. „w sprawie wzorców oraz szczegółowych wymagań, cech technicznych i jakościowych przedmiotów umundurowania, odzieży specjalnej i środków ochrony indywidualnej użytkowanych w Państwowej Straży Pożarnej” (Dz. U. KG PSP nr 2 z dnia 23 października 2009 r.).

Poza wymogami prawnymi, zadbaliśmy także o najwyższy standard produkcji. Nasza firma działa zgodnie z normami ISO 14001:2015, ISO 9001:2015 i AQAP 2110:2016. Dzięki temu klienci mają pewność, że mundur strażacki dla PSP czy OSP, galowy lub wyjściowy, został wykonany z należytą dbałością. W szwalniach wykorzystujemy wysokogatunkowe, przyjazne dla skóry materiały.

W ofercie dostępne są całe komplety umundurowania, jak i jego poszczególne ich elementy. Dostarczamy m.in. koszule, spodnie oraz rzepy i naszywki np. ze stopniami lub z godłem. Zapewniamy też wybór czapek rogatywek i otoków do nich.

Jak kupić odpowiedni mundur strażacki?

Strój powinien być dobrany przede wszystkim pod względem wymiarów. Duże znaczenie ma przede wszystkim wzrost. Oprócz tego, aby wykonać mundur strażacki PSP albo OSP – wyjściowy lub galowy, będziemy potrzebowali podania wybranych obwodów, w tym m.in.:

  • klatki piersiowej,
  • pasa,
  • bioder.

Dodatkowo przy składaniu zamówienia prosimy o określenie szerokości pleców oraz długości rękawa od zewnętrznej strony. Istotną informacją jest też stopień wojskowy – należy wybrać z listy właściwą opcję.

W ofercie MODUS znajdują się również wyjściowe i galowe męskie i damskie mundury strażackie PSP/OSP wykonywane na gotowe już wymiary. W takim przypadku wystarczy wskazać odpowiednie rozmiary z rozwijanej tabeli, dostępnej na stronie.

Mundury strażackie – dodatki

Na umundurowanie składają się nie tylko spodnie (czy spódnica) i marynarka. Do istotnych elementów odzieży roboczej strażaków, które znajdują się w prezentowanej ofercie, należą płaszcze oraz bluzy (tzw. olimpijki). W sprzedaży mamy także zdobiące galowy mundur strażacki OSP i PSP elementy udekorowania, w tym sznury, krawaty i bajorki.

Zapraszamy do zamawiania mundurów

Nasza firma działa na rynku od dziesiątek lat. Bogate doświadczenie oraz wypracowane w tym czasie tradycje zaowocowały zaufaniem klientów. Możesz mieć pewność, że korzystając z prezentowanych usług i zamawiając mundur strażacki galowy dla pracownika PSP lub członka OSP, będziesz w pełni usatysfakcjonowany z zakupu.

Wiemy, jak duże znaczenie ma wygoda oraz prezencja sprzedawanych strojów – stanowią one wizytówkę i symbolizują kondycję danej formacji. Dlatego zapraszamy do przejrzenia dostępnego tu katalogu. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących ubrań wykonywanych przez nasze przedsiębiorstwo – zachęcamy do kontaktu.